/Files/images/535827858.gifРозфарбовки - це не тільки цікаво проведений час, вони допомагають готувати руку малюка для письма, а також розвивають асоціативне мислення і моторику дитини.

Розфарбовки: Hello Kitty

Як всі хлопчики люблять машинки, так всі дівчатка просто обожнюють Hello Kitty. І це не дивно, адже насправді важко встояти перед цією миленькою кішечкою. Велике розмаїття картинок з улюбленицею мільйонів – Hello Kitty і її друзями – ви можете знайти в колекції розмальовок Hello Kitty. Вони неодмінно сподобаються навіть найменшим починаючим художникам.Розфарбовки - це не тільки цікаво проведений час, вони допомагають готувати руку малюка для письма, а також розвивають асоціативне мислення і моторику дитини.

Розфарбовки: Groovy Girls

Groovy Girls – одні з найпопулярніших ляльок в Америці. Випускає їх компанія Manhattan Toy. Ці ляльки буквально закохують в себе з першого погляду. Їх добрі очі і милі посмішки – часом все, що потрібно, щоб похмурий день став світлішим. Розмальовки Groovy Girls, як і самі ляльки, наповнені сонцем і гарним настроєм, тому обов'язково сподобаються вашій маленькій принцесі.

Розфарбовки: Cars (Тачки)

У продовження фантастичної історії про машинки "Тачки", де герої-автомобілі мають не тільки свої особливі характеристики, але і свій характер, представляємо вам колекцію картинок для розфарбовування. Улюблені сцени, всі герої першої частини і не тільки, оживуть у вас на очах з кожним рухом олівця або пензля.

Розфарбовки для дівчат: весілля Барбі

Дванадцять картинок А4, на яких зображена Барбі з подругами та з Кеном. Підготовка до весілля, гарні сукні, Кен у костюмі... Дівчатам сподобається.

Розфарбовки: Bratz

Набір для дівчат, яким подобаються ляльки Bratz

Розфарбовки: герої "Льодовикового періоду"

Архів із семи картинок з веселими та кумедними героями "Льодовикового періоду". Окрім того, щоб розфарбовувати, можете описувати героїв, їх вирази мордочок, емоції, згадувати моменти мультфільма, одним словом, непомітно розвивати мовлення, пам´ять та вміння аналізувати. Отже, бажаємо цікаво провести час!

/Files/images/56.gif

Кiлькiсть переглядiв: 1024

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.