• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Іноваційні технології у формах методичної роботи

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ "ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ" В ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ "ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК"

перо 2

Інтелект - один із найдорожчих ресурсів. Щоб пересвідчитись, наскільки цінним у сучасному світі є інтелект, варто переглянути інформацію про галузі економіки, що найбільш динамічно розвиваються: телекомунікації та Інтернет-проекти, фінансова галузь, високотехнологічне виробництво і ринок програмних продуктів. Навіть металургію, нафтопереробну та хімічну промисловість не можна уявити без сучасних технологій, і наукоємність цих галузей невпинно зростає. І в Україні розуміють необхідність виховувати інтелектуальну еліту нації.

В 2006 році команда провідних вчених Харкова на чолі з доктором педагогічних наук Гавриш І.В. запропонували до впровадження власну концепцію виявлення, виховання й навчання обдарованих дітей, яка розроблена на основі як власних напрацювань, так і передових і найбільш ефективних відповідних методик.

Сутність проекту полягає не в насиченості дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, пер за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів - сприйняття, пам'яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра - цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

Тому з листопада 2013 року наш ДНЗ і розпочав втілення в життя цього проекту.

інтелект 1

інтелект 3

Саша

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Якщо Ви пов'язуєте майбутнє своєї дитини з інтелектуальною сферою - ми чекаємо на Вас!

/Files/images/255.gif

.

Кiлькiсть переглядiв: 252

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.